Instrukcja obsługi

Karty podstawowe

Biuletyn Informacji Publicznej ZSM w Bolesławcu został stworzony, aby ułatwić Państwu dostęp do informacji na temat naszej szkoły.
Wszelkie informacje wymienione w art. 6 ustawy o dostępie do informacji publicznej z dnia 6 września 2001r. (Dz. U. 2001, Nr 112. poz. 1198), zamieszczone są w MENU GŁÓWNYM biuletynu.
Menu główne znajduje się po prawej stronie,  umożliwia ono łatwe przeglądanie interesujących Państwa informacji. Menu podzielono na kilka działów tematycznych, związanych z udostępnianymi informacjami. Aby uzyskać szczegółowe informacje na wybrany temat, należy ustawić kursor na daną pozycję menu i kliknąć lewym przyciskiem myszy.

W menu poziomym, umieszczonym pod nagłówkiem, znajdują się następujące odnośniki:

  • Strona Główna – przekierowanie na stronę główną BIP ZSM w Bolesławcu;
  • Informacje o Redakcji – kontakt do osób tworzących i zamieszczających informacje w BIP;
  • Instrukcja Obsługi – instrukcja obsługi i zasady korzystania z biuletynu, w którym obecnie się znajdujemy;
  • Mapa Strony – informacja o strukturze strony;
  • Wyszukiwarka – służy do odnajdowania interesujących nas treści. Aby odnaleźć interesujące nas informacje, proszę kliknąć lewym przyciskiem myszy w pole SZUKAJ a następnie wpisać w okno wyszukiwarki poszukiwane pojęcie i kliknąć przycisk SZUKAJ lub nacisnąć przycisk [Enter] na klawiaturze. Wyszukiwarka znajduje się również poniżej menu głównego.
  • RSS – kanał RSS

W górnej części strony znajduje się nagłówek z logo ZSM w Bolesławcu Klikając na nie za pomocą myszki, wejdą Państwo na stronę internetową ZSM w Bolesławcu, która znajduje się pod adresem www.zsmbc.eu.org. Na oficjalnej stronie BIP, prowadzonej przez MSWiA, znajdą się Państwo, klikając myszką logo BIP. Na tej stronie (http://www.bip.gov.pl) opublikowano wszystkie wiadomości o zadaniach, jakie ma spełniać Biuletyn Informacji Publicznej, oraz o aktach prawnych, na podstawie których funkcjonuje.

Wytworzył/-a informację:: 
Data aktualizacji:: 
05/13/2019 - 11:45