HARMONOGRAM DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI w roku szkolnym 2023/2024 | ||||||||||||
Nazwisko i imię | Przedmiot | Nr Sali | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | |||||
od | do | od | do | od | do | od | do | od | do | |||
Zimirska Agnieszka | dyrektor, język niemiecki | s.8 | 14:00 | 15:00 | ||||||||
Kos Aldona | wicedyrektor, religia | s.10 | 14:00 | 15:00 | ||||||||
Rewiński Piotr | kierownik praktycznej nauki zawodu | warsztaty | 14:00 | 15:00 | ||||||||
Makowska Barbara | pedagog | gabinet pedagoga | 13:00 | 14:00 | ||||||||
Łach Alicja | pedagog specjalny, nauczyciel współorganizujący | gabinet pedagoga specjalnego | 14:00 | 15:00 | ||||||||
Izydorczyk Diana | nauczyciel współorganizujący | gabinet pedagoga specjalnego | 14:05 | 15:05 | ||||||||
Orankiewicz Bartłomiej | nauczyciel współorganizujący | gabinet pedagoga specjalnego | 14:00 | 15:00 | ||||||||
Sulma Katarzyna | nauczyciel współorganizujący | gabinet pedagoga specjalnego | ||||||||||
Jasiukiewicz Danuta | biblioteka | biblioteka | ||||||||||
Kusiakiewicz Iwona | geografia, edukacja dla bezpieczeństwa, w-f | s.3 | 14:55 | 15:55 | ||||||||
Dziadek Aneta | historia | s.1 | 14:05 | 15:05 | ||||||||
Sobczyk Lidia | historia | s.1 | 09:40 | 10:40 | ||||||||
Adamczyk Edyta | język niemiecki | s.9 | 10:30 | 11:30 | ||||||||
Rykowska Alicja | język niemiecki | s.6 | 15:45 | 16:45 | ||||||||
Fiedorowicz Anna | język angielski | s.4 | 09:40 | 10:40 | ||||||||
Molińska Ewelina | język angielski | s.11 | 07:00 | 08:00 | ||||||||
Naliwańczyk- Śliwowska Marta | język polski | s.10 | 10:25 | 10:55 | 10:25 | 10:55 | ||||||
Werla Adam | język polski | s.7 | 15:00 | 16:00 | ||||||||
Zamorska Iwona | język polski | s.5 | 14:05 | 15:05 | ||||||||
Filipek Przemysław | matematyka | s.20 | 12:20 | 13:20 | ||||||||
Galar Bożena | matematyka, informatyka, fizyka | s.12 | 15:00 | 16:00 | ||||||||
Pawłowska Izabela | matematyka | s.19 | 14:55 | 15:55 | ||||||||
Raszczuk Andrzej | matematyka | s.19 | 14:00 | 15:00 | ||||||||
Rogowicz Katarzyna | matematyka | s.2 | 15:00 | 16:00 | ||||||||
Jarosz Danuta | chemia | s.13 | 15:00 | 16:00 | ||||||||
Śliwa Agnieszka | chemia | s.13 | 14:05 | 15:05 | ||||||||
Drąg Urszula | biologia | s.3 | 14:05 | 15:05 | ||||||||
Baczyński Kamil | przedmioty zawodowe | warsztaty | 13:00 | 14:00 | ||||||||
Banaszak Dariusz | przedmioty zawodowe | s.12 | 15:45 | 16:45 | ||||||||
Berdzik Wiesław | przedmioty zawodowe | warsztaty | 13:15 | 14:15 | ||||||||
Cierniak Jarosław | przedmioty zawodowe | s.21a | 14:15 | 15:15 | ||||||||
Idziejczak Stanisław | przedmioty zawodowe | s.18 | 13:20 | 14:20 | ||||||||
Kiliszek Grzegorz | przedmioty zawodowe | warsztaty | 13:20 | 14:20 | ||||||||
Krysztofiak Waldemar | przedmioty zawodowe | s.15 | 14:00 | 15:00 | ||||||||
Księżyk Piotr | przedmioty zawodowe | s.21 | 08:15 | 08:30 | 12:30 | 13:15 | ||||||
Małachowski Daniel | przedmioty zawodowe | warsztaty | 14:15 | 15:15 | ||||||||
Marcinów Janusz | przedmioty zawodowe | warsztaty | 10:30 | 11:30 | ||||||||
Marnicki Daniel | przedmioty zawodowe | warsztaty | 12:30 | 13:30 | ||||||||
Rudek Ryszard | przedmioty zawodowe | warsztaty | ||||||||||
Russ Jan | przedmioty zawodowe | s.13 | 08:00 | 09:00 | ||||||||
Salej Joanna | przedmioty zawodowe | s.16 | 13:00 | 14:00 | ||||||||
Szwed Agnieszka | przedmioty zawodowe | s.2 | 14:05 | 15:05 | ||||||||
Świerzewski Ryszard | przedmioty zawodowe | warsztaty | 15:00 | 16:00 | ||||||||
Tertel Rafał | przedmioty zawodowe | warsztaty | 16:30 | 17:30 | ||||||||
Wójcik Zbigniew | przedmioty zawodowe | warsztaty | 13:00 | 14:00 | ||||||||
Zięba Kamil | przedmioty zawodowe | warsztaty | 13:00 | 14:00 | ||||||||
Biały Nicola | religia | s.10 | 14:05 | 15:05 | ||||||||
Dudak Kamil | w-f | sala gimnastyczna | 11:00 | 12:00 | ||||||||
Jurczak Marek | w-f | sala gimnastyczna | 11:00 | 12:00 | ||||||||
Medyński Łukasz | w-f | sala gimnastyczna | 13:15 | 14:15 |
ul. Górne Młyny 1, 59-700 Bolesławiec