Skip to content Skip to navigation

ul. Górne Młyny 1, 59-700 Bolesławiec

tel.: 75 732 30 01   e-mail: zsm_bc@pro.onet.pl

Matury ustne

Harmonogram  części  ustnej  egzaminu  maturalnego  w  2018 r.

Język  polski 
09  maja  2018 r.  ( środa ) od  godz. 9.00,  w  sali  nr  15 egzamin  zdają:
1.Bezkorowajny   Dominik  klasa  IV  TG
2.Bojanowski  Wojciech
3.Kijowski  Krzysztof
4.Kwiatkowski  Patryk
5.Lipski  Igor
6.Pioruński  Kacper
7.Seremak  Weronika
8.Słobodzian  Krzysztof
9.Słobodzian  Kamil
10.Szafran  Sebastian
Zespół  Egzaminacyjny  w  składzie:
1.mgr  Jolanta  Filipowicz – egzaminator
2.mgr  Anna  Łukaszewska  - nauczyciel  z  ZSB

10  maja  2018 r. (czwartek ) od  godz. 9.00,  w  sali  nr  15  egzamin   zdają:
1.Członka  Dawid   klasa  IV  TG
2.Furman  Mateusz
3.Gabryś  Łukasz
4.Kasprzycki  Adrian
5.Kowcz  Mateusz
6.Polak  Martyna
7.Smolarek  Krystian
8.Sroka  Maciej
9.Wiktorowski  Henryk
10. Wójtowicz  Paweł
Zespół  Egzaminacyjny  w  składzie:
1.mgr  Jolanta  Filipowicz – egzaminator
2.mgr  Anna  Łukaszewska  - nauczyciel z  ZSB

11  maja  2018 r. ( piątek ) od  godz. 9.00, w  sali  nr  15  egzamin  zdają:
1.Ciereszko  Tomasz – klasa  IV  TM
2.Dul  Damian
3.Gęsikowski  Jakub
4.Horoniecki  Bartosz
5.Jakóbiuk  Konrad
6.Kalinowski  Jakub
7.Labiszak  Kamil
8.Lesiak  Marcin
9.Łagowski  Tomasz
10.Najdek  Daniel
Zespół  Egzaminacyjny  w  składzie:
1.mgr  Adam  Werla – egzaminator
2.mgr  Anna   Łukaszewska  - nauczyciel  z  ZSB

16  maja  2018 r. (środa)  od  godz. 9.00,  w  sali  nr  15  egzamin  zdają:
1.Drużga  Patryk – klasa  IV  TM
2.Pańków  Kornel
3.Przybylski  Jakub
4.Rak  Mateusz
5.Ratajczak  Gracjan
6.Rejman  Antoni
7.Szlapa  Sebastian
8.Watrach  Kamil
9.Żurowski  Damian
10.Grzelak  Mateusz-absolwent
Zespół  Egzaminacyjny  w  składzie:
1.mgr  Adam  Werla – egzaminator
2.mgr  Anna  Łukaszewska  -nauczyciel  z  ZSB

17  maja  (czwartek) od  godz. 9.00, w  sali nr  15  egzamin  zdają:
1.Andryjewicz  Szymon – klasa  IV  TS
2.Gdowik  Daniel
3.Kowalski  Damian
4.Kwieciński  Adam
5.Łabno  Kamil
6.Miller  Krzysztof
7.Młynarski  Jakub
8.Nagrodzki  Mateusz
9.Najdek  Rafał
10.Sobko  Piotr
11.Szymański  Eliasz
Zespół  Egzaminacyjny  w  składzie:
1.mgr  Jolanta  Filipowicz – egzaminator
2.mgr  Anna  Łukaszewska   -nauczyciel  z  ZSB
  
Język  angielski
15 maja 2018 r. (wtorek) od  godz. 8.00, w  sali  nr  15 egzamin  zdają:
1.Ciereszko  Tomasz  klasa  IV  TM
2.Drużga  Patryk
3.Dul  Damian
4.Jakóbiuk  Konrad
5.Kalinowski   Jakub
6.Labiszak  Kamil
7.Lesiak  Marcel
8.Łagowski  Piotr
9.Najdek  Daniel
10.Pańków  Kornel
11.Przybylski  Jakub
12.Rak  Mateusz
13.Ratajczak  Gracjan
14.Szłapa  Sebastian
15.Sobko  Piotr – klasa  IV  TS
Zespół  Egzaminacyjny  w  składzie:
1.mgr  Magdalena  Gałkiewicz  - egzaminator  z  ZSB
2.mgr  Marta  Wojciechowska  -  egzaminator   z  ZSHIU

16  maja 2018 r.(środa) od  godz. 8.00 w  sali nr  15 egzamin  zdają:
1.Watrach  Kamil  -klasa IV  TM
2.Żurowski   Damian
3.Członka  Dawid - klasa  IV  TG
4.Furman  Mateusz
5.Gabryś  Łukasz
6.Kasprzycki  Adrian
7.Kowcz  Mateusz
8.Polak  Martyna
9.Smolarek   Krystian
10.Sroka  Maciej
11.Andryjewicz  Szymon  -  klasa  IV  TS
12.Gdowik  Daniel
13.Łabno  Kamil
14.Młynarski Jakub
15.Najdek  Rafał
16.Grzelak   Mateusz – absolwent
Zespół  Egzaminacyjny  w  składzie:
1.mgr  Magdalena  Gałkiewicz  - egzaminator  z  ZSB
2.mgr  Marta  Wojciechowska  -  egzaminator  z  ZSHIU
 
Język  niemiecki
17  maja  2018 r. ( czwartek ) od  godz.8.00  w  sali  nr  9, egzamin  zdają:
1.Bezkorowajny  Dominik  - klasa  IV  TG
2.Bojanowski  Wojciech
3.Kijowski  Krzysztof
4.Kwiatkowski   Patryk
5.Lipski  Igor
6.Pioruński  Kacper
7.Seremak  Weronika
8.Słobodzian  Krzysztof
9.Słobodzian  Krystian
10.Szafran  Sebastian
11.Wiktorowski  Henryk
12.Wójtowicz  Paweł
Zespół  Egzaminacyjny  w  składzie: 
1.mgr  Sylwia  Rzatkiewa  - egzaminator  z  ZSHiU
2.mgr  Katarzyna  Krukar  - egzaminator  z  ZSHiU
 
18  maja  2018 r. ( piątek) od  godz.8.00, w  sali  nr  9, egzamin  zdają:

1.Gęsikowski  Jakub- klasa  IV TM
2.Horoniecki  Bartosz
3.Rejman  Antoni
4.Kowalski  Damian
5.Kwieciński  Adam
6.Miller  Krzysztof
7.Nagrodzki  Mateusz
8.Szymański  Eliasz
Zespół  Egzaminacyjny  w  składzie:
1.mgr  Sylwia  Rzatkiewa  - egzaminator  z  ZSHiU
2.mgr  Katarzyna  Krukar  - egzaminator  z  ZSHiU