Turniej Wiedzy o Górnictwie Rud Miedzi
W dniu 29 .9.2025 odbył się finał Turnieju Wiedzy o Górnictwie Rud Miedzi organizowany Branżowe Centrum Umiejętności Górnictwa Rud 4.0. Udział wzięli reprezentanci 10 szkół patronackich biorących udział w programie „Kompetentni w branży”, wyłonieni w wewnątrzszkolnych eliminacjach. Turniej dla uczniów szkól ponadpodstawowych z zakresu wiedzy o przemyśle wydobywczym rud metali obejmował zagadnienia związane ze zrównoważonym rozwojem, innowacyjnością, procesem produkcji, górnictwem i przeróbką, geologią oraz tradycjami górniczymi w przemyśle wydobywczym rud metali. Reprezentant naszej szkoły Grzegorz Dengler z klasy 3TG zajął 4 miejsce.
ul. Górne Młyny 1, 59-700 Bolesławiec








